TEKE TEK
20 Mart 2014

BEYAZ ÇİFTLER, kulağa ne kadar ırkçı geliyor değil mi? Ondan dolayı konudan tamamen alakasız olarak yazının ismini teke tek koyduk. Niye mi, çünkü Aslıgül'ün aklından Teke Tek programı jeneriği geçiyordu.

Bu aralar Aslıgül'ün playlist'i işyerinin Şişli'nin göbeğinde olmasından ötürü siyasi tonda ilerliyor. Sarıgül'ün şarkısıyla RTE'nin muazzam yaratıcı türküsü dilinden düşmüyor.
İyice konudan uzaklaşmadan sizlere beyaz bir sayfa açıyoruz. Bu insanların hayatlarında beyaz sayfa açma meselesi de ileriki zamanlarda bizi felsefi bir yazı yazmaya itebilir. Ne de olsa saçmalamak bizim işimiz.

Açıkcası bu sefer yazmaktan çok size stil sayfası hazırladık. Hiçbir şey empoze etmeden, içi boş sözüm ola alışveriş tavsiyesi spotlarından uzak ( Aslıgül: iş gereği benim de yazdığım oldu, o kadar beceremedim ki çok azar işittim), bu cool çiftlerden ilham alarak beyaz'ın tek başına birçok renkten daha kuvvetli olduğunu gösteriyoruz, ne de olsa sizin hiçbir fikriniz yok, stil gurusu biziz!! Her zamanki gibi lafı daha fazla gevelemeden biraz Yoko Ono, biraz Kate, biraz da Jagger'lara, gözbebeklerini zoom'luyoruz.
Hadi afiyet olsun!
NOT: Onun tarzını taklit etmek imkansız.